- Bölüm Kalite Sorumluları
01 Haziran 2022

 

BÖLÜM ADI

SORUMLU/YEDEĞİ

Kurumsal Yapı

Sedat ÖZDEMİR-Sevilay SÜRMEN

Kalite Yönetimi

Sevilay SÜRMEN- Fatma ÖZENVER

Doküman Yönetimi

Hatice ERUÇAR- Fatma ÖZENVER- Aysu ALPEREN

Risk Yönetimi

Kamil TEMEL- Sedat ÖZDEMİR

Kurumsal Verimlilik

Zehra ALINCAK-Kamil TEMEL

İstenmeyen Olay Bildirim Sistemi

Hatice ERUÇAR- Fatma ÖZENVER- Aysu ALPEREN

Afet ve Acil Durum Yönetimi

Recep TÜKEL

Kimyasal, Biyolojik, Radyasyon ve Nükleer (KBRN) Tehlikelerin Yönetimi

 

Sedat ÖZDEMİR -Recep TÜKEL

Eğitim Yönetimi

Elif Ayar DERELİ-Songül ŞİMŞEK

Sosyal Sorumluluk

Elif Ayar DERELİ-Songül ŞİMŞEK

Hasta Deneyimi

Hatice ERUÇAR-Sedat ÖZDEMİR

Hizmete Erişim

Nuray TATLI-Nurhan BURGAZ

Yaşam Sonu Hizmetler

Muhammet TERZİOĞLU –Yakup ÖKTEN

Sağlıklı Çalışma Yaşamı

Sedat ÖZDEMİR -Kamil TEMEL

Hasta Bakımı

Tüm Servis Sorumluları ve Yedekleri

İlaç Yönetimi

Esra DEMİRCAN-Gülnur KILINÇ

Enfeksiyonların Önlenmesi ve Kontrolü

Seval POÇAN-Berna DURSUN-Songül ACAT

Temizlik, Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon Hizmetleri

Fatma PAZARLIOĞLU-Ayşe KOÇ

Transfüzyon Hizmetleri

Sunay SEZER –İlknur GÖKTAŞ

Radyasyon Güvenliği

Hakan KELEŞ-Ali KIRAYKIR

Acil Servis

Yavuz DAĞISTAN-Erkan ERUÇAR

Ameliyathane

Fatih TEKELİOĞLU-Emrah BAĞCI

Meral YEDİGÜL-Nazmiye BUYAN

Dahiliye Yoğun Bakım 2. Basamak

Aylin AYTAÇ ALP-Hüseyin GÜNDOĞDU

Dahiliye Yoğun Bakım 3. Basamak

Meryem YILMAZ-Melek KAYA

Genel Yoğun Bakım

Banu ATAY- Pelin ÜSTÜNDAĞ

Cerrahi Yoğun Bakım 1

Emine ER-Zehra SARIİPEK

Cerrahi Yoğun Bakım 2

Emine ELİEYİOĞLU-Mahi ÖZKAN

Koroner Yoğun Bakım

Zeynep ORHAN-Sevinç EREN

KVC Yoğun Bakım

Elif SÖNMEZ-Mutiye AYDIN

Çoçuk Yoğun Bakım

Aylin ALİMOĞLU-Aysun DEREBAŞI

Anjiyo

Fatoş ELİÇEK-Sadık Ahmet YILMAZ

Yenidoğan Yoğun Bakım Hizmetleri

Filiz TAŞTEPE-Sevim ASLAN

Doğum Hizmetleri

Şerife GÜNEY-Esin YILMAZ

Diyaliz Hizmetleri

Dilek ALTINTAŞ –Selma DEMİR

Psikiyatri Hizmetleri

Aynur GENİŞ –Perihan ASLAN

Toplum ve Ruh Sağlığı Hizmetleri

Saliha KARABAYRAKTAR-Müyesser DEMİR

Biyokimya Laboratuvarı

Fatma SARI –Tumay KORKMAZ

Mikrobiyoloji Laboratuarı

Zeynep ŞAHİN –Ebubekir KESKİN

Patoloji Laboratuarı

Recep HASANOĞLU-Mehmet GELİŞ

Kemoterapi Hizmetleri

Feyza MISIRLI-Merve DEVEÇEKER

Organ ve Doku Nakli Hizmetleri

Tuna GELDİGİTTİ-Duygu TAŞKIN

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hizmetleri

Abdullah ZOROĞLU-Sami ÇANKAYA

Palyatif Bakım Kliniği

Nurcan ÖZÇELİK-Neriman KOCATEPE

Evde Sağlık Hizmetleri

Hatice KABA-Dr.Ümran DEMİR

Tesis Yönetimi

Kadir BÜYÜLASLAN-Hasan SARI-Recep TÜKEL-Fatma PAZARLIOĞLU

Otelcilik Hizmetleri

Bülent İPEK-Fatma PAZARLIOĞLU

Bilgi Yönetim Sistemi

Selçuk AYDIN-Samet YILMAZ

Malzeme ve Cihaz Yönetimi

Hasan SARI-Erhan EKEMEN

Tıbbi Kayıt ve Arşiv Hizmetleri

İsmail İNCE –Muzaffer BAKIRCIK

Atık Yönetimi

Ayşen KUMTARLA-Fatma PAZARLIOĞLU

Dış Kaynak Kullanımı

Orhan DEMİRTAŞ-İbrahim ERGÜL

Göstergelerin İzlenmesi

Fatma ÖZENVER-Aysu ALPEREN

 

KLİNİK ADI

SORUMLU/YEDEĞİ

Ortopedi

Azime ÖZDEMİR-Merve Erdem DİNÇER

Göğüs Hastalıkları

Yasemin ŞENTÜRK-Seher DERELİ

Uyku Merkezi

Yasemin ÇOŞKUN- Yasemin ŞENTÜRK

Fizik Tedavi

Habibe DÖRTTEPE-Gülcan YENİDÜNYA

Dahiliye/Onkoloji

Emine GÜNEY-Nagihan BIYIK

Psikiyatri

Aynur GENİŞ-Perihan ARSLAN

Nefroloji/Nöroloji

Ayşe ALTIN-Gülnaz TÜRKOĞLU

Göğüs Hastalıkları 2 Servisi

Ceren KANAT-Serap ARSLAN

Lohusa/Perinatoloji

Neriman YILMAZ-Canan YILDIRIM

Üroloji

Meriyan AKBABA-Nihal TAŞKIRAN

Endokrin/Dahiliye 1

Dilek T.KURTOĞLU-Serap GÖKKAYA

Kardiyoloji

Hatice TETİK-Serap YILMAZ

Süt Çocuğu/Çocuk Cerrahi/KBB/Büyük Çocuk

Selma GÜNER-Gönül YILDIZ

Göz Hastalıkları

Havva CANBAŞ-Tuğba UZUNAĞAÇ

Kalp Damar Cerrahi

Yasemin ÖZÇELİK-Dilek DOĞAN

Beyin Cer./İntaniye/Cildiye

Melahat YILDIZ-Gülbahar AYHAN

Genel Cerrahi

Hülya ÇOBAN-Aysun KILINÇ