Valimiz sayın Gürel tarafından tıbbi cihaz desteği veren firmalara teşekkür belgesi verildi
25 Aralık 2020

 Tıbbi Cihaz Desteğinde Bulunan Firmalara Vali Gürel Tarafından “Teşekkür Belgesi” Verildi.
 
 

Vali Fuat Gürel, Covid-19 salgın hastalığı ile mücadele sürecinde yaptıkları bağışlar ile İl Sağlık Müdürlüğümüze; PCR Test Cihazı, Yüksek Akışlı Oksijen Cihazı ve Hasta Başı Monitör kazandıran Yılmaz Şirketler Grubu, Yeşilyurt Demir Çelik, Topcugiller Demir Çelik ve Saka Demir Çelik firmalarına “Teşekkür Belgesi” takdim etti.

Valilik Makamında gerçekleşen Teşekkür Belgesi takdim töreninde konuşan Vali Fuat Gürel, “Ülkemiz; Tüm dünyayı etkisi altına ala “Covid-19” salgınına karşı mücadelede devleti ve milletiyle takdire şayan bir çalışma örneği sergilemiş, iş insanlarımız, sanayicilerimiz ve Meslek Kuruluşlarımızın da desteği ile salgının kontrol altına alınmasında büyük yol katedilmiştir. Bu mücadelemizde, hastalığın teşhisinde ve tedavisinde büyük öneme haiz tıbbi cihazları ilimize kazandırarak halk sağlığımıza vermiş olduğunuz kıymetli desteğiniz için müteşekkir olduğumu bildirir, çalışmalarınızda sağlık ve esenlikler dilerim.”dedi.

İl Sağlık Müdürümüz Dr. Ahmet Sarı ile Hastanemiz Başhekimi Dr. Öğretim Üyesi Nihat Yılmaz’da yer aldığı törende Yılmaz Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Salih Yılmaz, Yeşilyurt Demir Çelik, Topcugiller Demir Çelik Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Demir ve Saka Demir Çelik firması adına Melih Selim Saka’ya Teşekkür Belgesini takdim eden Valimiz Fuat Gürel toplumsal dayanışmaya verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

 DSC_5204.jpg