Karabük halkı adına teşekkür ederiz...
19 Kasım 2020

 Karabük halkı adına teşekkür ederiz.
 .
Covid-19 pandemisi tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına almış, her türlü çalışma, tedbir ve önlemlere rağmen dünya ve ülke genelinde olduğu gibi ilimizde de hasta sayılarında büyük bir artış yaşanmıştır.

Salgının başlaması ile birlikte günümüze kadar hastalıkla mücadelede hayatlarını riske atıp canını dişine takan sağlık çalışanlarımız hastalarımıza yardımcı olmak ve tekrar sağlıklarına kavuşmaları adına yoğun gayret göstermektedir. 
Her ne kadar sağlık çalışanlarımız üstün bir gayret içerisinde olsa da bu süreçte hastalarımızın bir an önce sağlıklarına kavuşması için tıbbi cihazlar özellikle de solunum cihazları bir hayli önem kazanmaktadır.
Yüksek akışlı oksijen cihazı hastaların solunumlarına yardımcı olarak daha çabuk iyileşmelerini sağlamakta ve yoğun bakıma geçişi azaltmaktadır. 

Gelinen noktada ihtiyaçlarımızın arttığı bir dönemde kısa süre içinde setleri ile birlikte hastanemize 10 adet yüksek akışlı oksijen cihazı kazandıran  TOPCUGİLLER Demir Çelik San.ve Tic.Ltd.Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Demir’e kurumumuz ve Karabük halkı adına teşekkür eder; bundan sonra ki çalışmalarında başarılar dileriz.
 .